Skóra anilinowa

Jak czyścić skórę anilinową?

Skóra anilinowa wygląda pięknie, jest przyjemna w dotyku, jednak w łatwy sposób chłonie wodę, nie trudno o jej zabrudzenie i szybko blaknie. Jak więc sprawić, aby cieszyła oko jak najdłużej?

Czyszczenie skóry anilinowej zależne jest od jej wieku. Inaczej zajmujemy się nowymi skórami, a inaczej tymi używanymi od wielu lat. Nowe skóry należy niezwłocznie zabezpieczyć, np. przy pomocy Colourlock Aniline Cream, który idealnie chroni przed plamami i zabrudzeniami, ponadto pielęgnuje powierzchnię. W przypadku skór starszych, zniszczonych, sprawę najlepiej powierzyć profesjonalistom, gdyż środki dostępne na rynku mogę nie poradzić sobie z powierzonym im zadaniem, a wręcz pogłębić szkody.

Natomiast jeśli zależy nam jedynie na odświeżeniu materiału, można sięgnąć po farby tonujące które nakładamy na uprzednio odtłuszczony obszar. Jednak tego nie zalecamy robić samodzielnie. O procesie renowacji tapicerki skórzanej opowiem w innym materiale.

Jeśli natomiast chcecie oddać renowację tapicerki skórzanej specjalistom, zapraszam serdecznie do mnie, gdzie z przyjemnością zrobię to za Was!

Skóra anilinowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry