Przygotowanie auta do sprzedaży

CLEAN CARS DETAILING

Dobry wygląd auta odgrywa bardzo ważną rolę podczas sprzedaży. Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie na decyzję o kupnie.

przygotowanie do sprzedaży - mycie auta
przygotowanie do sprzedaży - detailing wnętrza

Dobrze wyglądający pojazd przyciąga naszą uwagę i jak dobrze wiemy większość,bo aż 70% klientów kupuje tzw. oczami. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej usługi przygotowanej specjalnie dla potrzeb szybszej i korzystniejszej sprzedaży.

Zdecydowanie łatwiej jest sprzedać auto, które jest zadbane zarówno w środku jak i na zewnątrz, a jednocześnie jesteśmy w stanie uzyskać wyższą kwotę sprzedaży. Bo jak wiemy im lepszy stan auta tym wyższa cena.

Jak przygotować auto do sprzedaży?

Podejmując decyzję o sprzedaży samochodu wiadome jest, że nikt nie chce inwestować pieniędzy w pojazd który niebawem nie ma być naszą własnością. Dlatego też weryfikujemy runek wtórny , sprawdzamy wartość pojazdu, wyceniamy, dokonujemy oględzin. Dopiero wtedy wiemy jaki można przeznaczyć budżet na kompleksową kosmetykę auta. Tak by pomimo inwestycji, odzyskać poniesione koszty przy odsprzedaży a nawet zyskać nieco więcej. Nawet gdyby miało skończyć się tylko na odzyskaniu zainwestowanych pieniędzy, przynajmniej wiemy że sprzedaliśmy auto możliwie szybciej i bez wstydu za obecny stan wizualny.

Proponujemy usługę przygotowana auta by poprawić jego estetykę i zniwelować mankamenty wizualne. Wizerunek czystego i odświeżonego wnętrza sprawia, że kupujący postrzega auto jako zadbane. Dodatkowo poprawiamy wygląd zewnętrzny czyszcząc dokładnie auto. Nie zapominany o wnękach, felgach, czy dokładnym wyczyszczeniu plastików. Wykonujemy też usługi związane z myciem komory silnika. Jeżeli jesteś z Piły, Złotowa czy Chojnic – nie zwlekaj masz do nas tylko 30 minut jazdy.

Ponadto możemy poprawić wygląd lakieru, zminimalizować zarysowania oraz usunąć wgniecenia. Łącząc te wszystkie czynności potencjalny klient otrzymuję ładny, „nowy” samochód, który z dużym prawdopodobieństwem trafi w jego gust oraz oczekiwania.

Co daje kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży?

  • nowy, lepszy wygląd auta
  • zwiększenie szansy na sprzedaż pojazdu
  • podniesienie wartości rynkowej
  • poprawę wizerunku w oczach kupującego

Wszystkie auta które zostały przez nas przygotowane sprzedały się możliwie szybko i zawsze inwestycja się zwróciła. W wielu przypadkach włożona praca zaowocowała dużo wyższą ceną sprzedaży i większym zyskiem sprzedającego.

Wiemy jak sprzedać auto, wiemy czego oczekują klienci, wiemy czego szukają w samochodach, na co zwracają uwagę. Nie tylko przygotowujemy auta do sprzedaży ale również możemy wykonać sesję fotograficzną, sporządzić atrakcyjny opis ogłoszenia a nawet wystawić auto na różnych portalach ogłoszeniowych i zająć się sprzedażą Twojego auta. Wiemy jak weryfikować stan auta dla kupującego aby nie kupił kota w worku, to też wiemy co robić aby auto sprzedać. Oczywiście podchodzimy do tematu profesjonalnie.  Jeśli auto posiada wady, nie ukrywamy tego. Gdyż dbamy i o nasze bardzo dobre imię.

Koszty wyceniamy indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu i wizyty w studio.

Przewiń do góry