Gwarancja Titan Coatings

Gwarancja Titan Coatings ...

obejmuje szczególne problemy lakieru Twojego samochodu, takie jak oksydacja lakieru i przebarwienia oraz pomaga wydłużyć czas, podczas którego Twój samochód zachowa wygląd „jak nowy”.

Ważne jest abyś pamiętał, że powierzchnia zabezpieczonego lakieru narażona jest na powstawanie zarysowań poprzez niewłaściwe techniki mycia i stosowania nieodpowiednich produktów lub sprzętu do pielęgnacji samochodu. Stosując się do naszego prostego przewodnika mycia samochodu oraz stosowania produktów do pielęgnacji sugerowanych przez nas, które zostały zaprojektowane by były bezpieczne w użyciu z naszymi powłokami ochronnymi, Twój samochód zachowa wygląd „jak nowy” przez kolejne lata.

Dla klientów, którzy nie mają czasu, aby dbać o swoje samochody samemu, czy też wolą pozostawić to ekspertom,  oferuję szereg pomocniczych usług.

Powłoka Titan Coatings objęta jest gwarancją jedynie wtedy, gdy została zaaplikowana przez Certyfikowany Salon Titan Coatings.

Lakier samochodu będzie objęty gwarancją od 5 do 10 lat (w zależności od wybranego wariantu zabezpieczenia), pod warunkiem stosowania się do harmonogramu kontroli. Brak zrealizowania harmonogramu kontroli powoduje utratę gwarancji. Natomiast realizowanie kontroli raz w roku lub co 20 tysięcy kilometrów skraca okres gwarancji do lat trzech. Jeśli jednak w tym okresie przebiegi będą dużo niższe okres gwarancji nie koniecznie będzie musiał ulec zmianie.

Harmonogram kontroli pojazdów

 Podstawą utrzymania gwarancji jest dokonanie przeglądów u autoryzowanego instalatora Titan Coatings (który zaaplikował powłokę) co 6 miesięcy od daty zabezpieczenia przez cały okres trwania gwarancji.

Podczas przeglądu zostanie przeprowadzona inspekcja stanu lakieru oraz wskazania dotyczące dalszej pielęgnacji samochodu.

Wykonane zostanie wieloetapowe mycie samochodu, celem usunięcia wszelkich zanieczyszczeń i zagwarantowania najlepszych właściwości działania powłoki.

Sugerowana cena takiego przeglądu to 350 zł. W niektórych sytuacjach koszt może być dwukrotnie większy po dłuższym okresie użytkowania lub gdy auto użytkowane jest w trudnych warunkach i nie jest należycie pielęgnowane między przeglądami.

Gwarancja Titan Coatings ma zastosowanie w przypadkach wymienionych poniżej:

  • Jeśli zabezpieczone powierzchnie samochodów zostaną uszkodzone przez soki drzew, ptasie odchody, działanie obumarłych owadów, plamy ze smoły, lub szkodliwe promieniowanie słoneczne UV. Naprawimy lub wyczyścimy uszkodzony obszar bez kosztów dla właściciela.

Warunki gwarancji i wykluczenia

W przypadku uszkodzenia fabrycznie malowanych powierzchni samochodu spowodowanego kolizją, wypadkiem, aktem wandalizmu i nadużyć, pojazd powinien zostać skierowany do Certyfikowanego Salonu Titan Coatings do ponownego zabezpieczenia uszkodzonych obszarów na koszt właściciela lub ubezpieczyciela. Właściciel przed wykonaniem zabiegu musi przedstawić kartę gwarancyjną lub naklejkę zawierającą nazwę Titan Coatings.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń w skutek uderzeń kamieni, działań czynników zewnętrznych, rdzy powierzchniowej, utlenienia aluminium, zacieków na listwach ozdobnych, uszkodzeń spowodowanych działaniem środków chemicznym nie przeznaczonymi do pielęgnacji samochodów, otarć, zarysowań, rys na lakierze, elementów samochodu, które nie zostały zabezpieczone w wyniku naprawy lakierniczej lub wymiany, wad oryginalnej powłoki lakierniczej np. wszelkiego rodzaju korozje, struktury lakieru nawierzchniowego, rozwarstwienie lakieru.
Gwarancja nie obejmuje powłok nakładanych na lakiery matowe bądź satynowe.

Warunki i sposób korzystania z gwarancji

Jeżeli uszkodzenie samochodu następuje w okresie obowiązywania gwarancji i właściciel uważa, że gwarancja może być zastosowana, należy postąpić w następujący sposób:

Nie złożenie reklamacji w terminie 30 dni od wystąpienia problemu, zwalnia Clean Cars Detailing z wszelkiej odpowiedzialności prawnej.

Gwarancja nie ma zastosowania w przypadku:

  • uszkodzenia spowodowanego w wyniku kolizji, aktu wandalizmu, jakiegokolwiek kontaktu z ogniem,
  • kontaktu zabezpieczonej powierzchni z barwnikami, farbami, wapnem i cementem,
  • odbarwienia lub inne defekty w wyniku wad produkcyjnych,
  • zabezpieczone powierzchnie zostały naruszone przez nie akredytowaną osobę, firmę lub zostały pokryte wszelkimi innymi produktami.

Zaleca się korzystanie z myjni bezdotykowych lub detailingowych myjni ręcznych wyspecjalizowanych w bezpiecznym dla lakieru myciu. Odradzam mycie pojazdu na szczotkach czy innych myjniach gdzie korzysta się z gąbek, szczotek, także tych w autoryzowanych salonach samochodowych. Korzystanie z takich miejsc może przyczynić się do utraty gwarancji przez niewłaściwą pielęgnację.

Jeśli interesują Cię powłoki elastomerowe - sprawdź naszą ofertę na podstronie lub skontaktuj się z nami.

Gwarancja Titan Coatings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry