Art of detailing

CLEAN CARS DETAILING

Kompleksowa
renowacja samochodów

Art of Detailing” to usługa stworzona z pasji i miłości do motoryzacji. Samochody „z duszą” zajmują szczególne miejsce w moim sercu i traktowane są jak dzieła sztuki. Zajmuję się nimi kompleksowo od A do Z przywracając im dawny blask zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Ostateczny efekt zawsze przerasta oczekiwania właścicieli. Wszystkie projekty w ramach „Art of Detailing” realizowane są na specjalnych warunkach, a każda taka realizacja wyceniana jest indywidualnie.

renowacja samochodu - Porsche

Doskonałość bez kompromisu

Art of Detailing” to nic innego jak dbałość o każdy najdrobniejszy detal. To nie jest tylko mycie, pranie, czyszczenie i ogólna pielęgnacja, to coś więcej. To zbiór wszystkich czynności jakie należy wykonać by dążyć do perfekcji – od napraw blacharskich i lakierowania na wysokim poziomie po regenerację tapicerki skórzanej, szycie nowej tapicerki, renowacje plastików, drobnych elementów, lub też wymiana na inne części nowe lub te w idealnym stanie. To dbałość o każdy centymetr Twojego pojazdu.

W swojej pracy kieruję się dbałością i dążeniem do perfekcji przy zachowaniu oryginalności. Jeśli coś można naprawić, to naprawiamy. Współpracuję z najlepszymi fachowcami w swojej dziedzinie: blacharzem, lakiernikiem, tapicerem, mechanikiem, czy też renowatorem drewna. Przez wiele lat mojej pracy przewinęły się setki pojazdów, a wielu autach wymagane były rożnego rodzaju prace.

Stawiając sobie wysoko poprzeczkę zlecałem wykonanie zleceń tylko najlepszym fachowcom. Nic więc dziwnego, że na koncie mamy już kilkanaście wyjątkowych realizacji którymi możemy się pochwalić, m.in. Porsche 911 Carrera, BMW e38, Toyota Celica, Mercedes CLK. Zapraszam do zapoznania się z realizacjami.

Nasze realizacje

Moja Mazda 6

Moje detailingowe oczko w głowie, które doczekało się solidnego motoryzacyjnego SPA. Bo najlepszym pokazem możliwości detailera jest jego własne auto....

BMW E38 V12 – renowacja

BMW E38 V12 –  Koniecznie to zobacz „Kupiłem auto warte uwagi, wymaga pracy, ale na pewno się opłaci. Chcę żeby...

Zależy Ci na jakości, dbałości, doskonałości? Możemy spełnić Twoje marzenia

Czy studio detailingu to odpowiednie miejsce na tak zaawansowane prace renowacyjne? Nigdy o tym nie myślałem, jednak czas, moi klienci z wyjątkowymi autami i moje podejście do pracy sugerują tylko jedną odpowiedź. Zdecydowanie tak. Bo przecież detailing to dbałość o detale. Ten profesjonalny oczywiście.

Przewiń do góry