OCHRONA LAKIERU FOLIĄ BEZBARWNĄ

folia ochronna na samochód

Metoda zabezpieczenia lakieru oraz powierzchni karoserii, charakteryzująca się niesamowitą trwałością oraz posiadaniem zdolności do samoregeneracji. Dzięki folii ochronnej, uchronimy karoserię od głębokich rys oraz odprysków. Ochrona tego typu zapobiega również negatywnym skutkom działania promieni UV oraz agresywnej chemii.

zalety folii ochronnych - zabezpieczenie lakieru

Bezbarwne, bądź matowe folie ochronne nie są już nowym sposobem zabezpieczeń samochodów, ale na pewno najlepszym. Przede wszystkim folie tego typu są bardzo grube (ok. 200mik.) dzięki czemu chronią lakier samochodu nawet od bardzo grubych zarysowań. Charakteryzują się niesamowitą trwałością, a w zależności od wyboru klienta są zupełnie klarowne i niewidoczne dla oka, bądź matowe dzięki czemu zmieniają metaliczny lakier w satynę. Na rynku dostępne są również folie do zmiany koloru, dzięki którym znacząco odmienisz swoje auto. Najbardziej spektakularną właściwością takiej folii ochronnej na samochód jest zdolność do samoregeneracji. Nawet wyraźne i dosyć głębokie zarysowania pod wpływem promieni słonecznych bądź ciepłej wody, potrafią samoczynnie się eliminować. Nie sposób również pominąć faktu, że folia bezbarwna na auto to jedyny sposób na zabezpieczenie lakieru samochodu i zapobiegnięcie tworzeniu się odprysków po uderzeniach drobnych kamieni. Ochrona tego typu przeciwdziała również działaniu promieni UV i agresywnej chemii. Zabieg oklejenia folią jest procesem zupełnie odwracalnym i nie ma żadnego wpływu na gwarancję pojazdu.

Ochronę lakieru folią bezbarwną polecamy szczególnie dla samochodów nowych bądź używanych uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru.

Jest możliwość zabezpieczenia również drobnych elementów jak wnęki klamek, słupki piano, krawędź tylnego zderzaka, reflektory. Koszty wyceniane indywidualnie.

Galeria realizacji - folie ochronne

Przewiń do góry