Powłoki Ceramiczne

Powłoki OCHRONNE - Zabezpieczenie ceramiką

Powłoki ochronne lakieru są trwałym i skutecznym zabezpieczeniem Twojego samochodu. W dobie ekologicznych lakierów, stały się one bardzo miękkie i podatne na zarysowania nawet podczas procesu mycia! Między innymi z tego względu zaczęto stosować powłoki ceramiczne, które po utwardzeniu się na samochodzie tworzą jakby warstwę szkła. Powłoka ceramiczna na lakier przeciwdziała nadmiernemu rysowaniu się karoserii oraz posiada szereg innych właściwości. Takie zabezpieczenie lakieru jest odporne na promieniowanie UV oraz chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po czasie wyblaknie.

Dodatkowo ze względu na właściwości hydrofobowe oraz elektrostatyczne samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się o wiele szybsza i przyjemniejsza. Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych oraz grafenowych jest również nadanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie głębi koloru. Warto podkreślić, iż nałożenie powłoki ceramicznej nie powoduje utraty gwarancji na nowy samochód, a jej cena uzależniona jest od pakietu wybranego przez klienta.

Powłoka ceramiczna

Powłoka ochronna na samochód to sposób na utrzymanie karoserii w świetnej kondycji przez długi czas! Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty i słynnej „ceramiki”. Stosujemy tylko profesjonalne i sprawdzone preparaty na które otrzymaliśmy akredytację. Nasza lokalizacja pozwala na szybki dojazd z sąsiedniego Złotowa, Piły, Wałcza, Człuchowa czy Szczecinka i wykonać profesjonalnej zabezpieczenie lakieru. To mniej niż 1h jazdy.Udzielamy gwarancji na zabezpieczenie lakieru, posiadamy akredytację na aplikowane produkty, stosuję tylko sprawdzone produkty, przetestowane gdyż w chwili obecnej na polskim rynku pojawia się coraz więcej produktów udających powłoki ceramiczne. Okres trwałości powłok wynosi od roku do 5ciu lat w zależności od wybranego wariantu zabezpieczenia i okresu obowiązkowego serwisowania.

zalety powłoki ceramicznej

Powłoki ceramiczne oraz kwarcowe można stosować również na tapicerce samochodowej, szybach oraz na felgach aluminiowych.

Ceny

Koszty powłok ochronnych kształtuje się na poziomie od 999 zł do 2499 zł w zależności od rodzaju powłoki i wielkości pojazdu.
Aplikację powłoki ochronnej poprzedza odpowiednie przygotowanie lakieru, czyli oczyszczenie oraz korekta lakieru, która wyceniana jest zawsze indywidualnie.

Galeria realizacji - jak wykonać zabezpieczenie lakieru?

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie zabezpieczenia lakieru powłokami ceramicznymi. Poniżej prezentujemy tylko część z naszych prac nad powłokami ochronnymi. Najważniejsze dla nas jest, że klienci do nas wracają nie tylko celem nałożenia powłoki ceramicznej. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą autodetailingu oraz zabezpieczenia lakieru – od wnętrza do zabezpieczeń karoserii.

Efekt pracy - powłoki ceramiczne - to o nas świadczy

Niektórzy przechwalają się, inni obiecują, my mamy na swoim koncie rosnącą liczbę zadowolonych klientów. Efekt naszej pracy to uśmiech właściciela odbierającego swój uszykowany samochód. Poznaj nasze realizacje, opinie i oceń, czy jesteśmy dla Ciebie wystarczająco perfekcyjni. Odwiedzili nas klienci z miejscowego Złotowa, Człuchowa, Nakła, Szczecinka czy Wałcza.

Opinie z Google Moja Firma

Czy warto inwestować w powłokę ceramiczną?

Odpowiedź na to i wiele innych pytań dotyczących powłok ochronnych otrzymasz w sekcji naszego poradnika. Poruszamy tam kwestie dotyczące opłacalności aplikowania powłok ceramicznych, przedstawiamy najlepsze powłoki oraz możliwe zabezpieczenia lakieru.

Zabezpieczenie lakieru powłoką – na co zwrócić uwagę, aby nie stracić gwarancji?

Zabezpieczenie lakieru powłoką – na co zwrócić uwagę, aby nie stracić gwarancji?

Zabezpieczenie lakieru samochodu z wykorzystaniem powłoki ceramicznej czy też elastomerowej to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań. Lakier jest nie tylko...

25 listopada 20215 Min read
Powłoka ceramiczna a powłoka elastomerowa

Powłoka ceramiczna a powłoka elastomerowa

Którą wybrać? Obie powłoki to profesjonalne rozwiązanie do zabezpieczania samochodu.  Jesteśmy specjalistami w zakresie aplikacji samochodowych powłok ceramicznych i powłok...

26 października 20217 Min read
Wszystko o powłokach ochronnych

Wszystko o powłokach ochronnych

Kupić czy nie? Warto? Co to jest? Każdy, kto choć raz odebrał nowe auto z salonu samochodowego, pamięta to uczucie szczęścia i ekscytacji....

4 kwietnia 202110 Min read

Jesteś zainteresowany wyceną na powłoki ceramiczne?

Przewiń do góry