Powłoki Ceramiczne

Powłoki OCHRONNE - Zabezpieczenie ceramiką

Powłoki ochronne lakieru są trwałym i skutecznym zabezpieczeniem Twojego samochodu. W dobie ekologicznych lakierów, stały się one bardzo miękkie i podatne na zarysowania nawet podczas procesu mycia! Między innymi z tego względu zaczęto stosować powłoki ceramiczne, które po utwardzeniu się na samochodzie tworzą warstwę szkła. Powłoka ceramiczna na lakier przeciwdziała nadmiernemu rysowaniu się karoserii oraz posiada szereg innych właściwości. Jest odporna na promieniowanie UV oraz ostrą chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po czasie wyblaknie.

Dodatkowo ze względu na właściwości hydrofobowe oraz elektrostatyczne samochód o wiele mniej się brudzi, a jego pielęgnacja staje się o wiele szybsza i przyjemniejsza. Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych oraz grafenowych jest również nadanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie głębi koloru. Warto podkreślić, iż nałożenie powłoki ceramicznej nie powoduje utraty gwarancji na nowy samochód, a jej cena uzależniona jest od pakietu wybranego przez klienta.

Powłoka ceramiczna Piła

Powłoka ochronna na samochód to sposób na utrzymanie karoserii w świetnej kondycji przez długi czas! Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty i słynnej „ceramiki”. Stosujemy tylko profesjonalne i sprawdzone preparaty na które otrzymaliśmy akredytację. Nasza lokalizacja pozwala na szybki dojazd z sąsiedniego Złotowa, Piły, Chojnic, Bydgoszczy czy Szczecinka. To mniej niż 1h jazdy. a

zalety powłoki ceramicznej

Powłoki ceramiczne oraz kwarcowe można stosować również na tapicerce samochodowej, szybach oraz na felgach aluminiowych.

Ceny

Koszty powłok ochronnych kształtuje się na poziomie od 799 zł do 2499 zł w zależności od rodzaju powłoki i wielkości pojazdu.
Aplikację powłoki ochronnej poprzedza odpowiednie przygotowanie lakieru, czyli oczyszczenie oraz korekta lakieru, która wyceniana jest zawsze indywidualnie.

Galeria realizacji - powłoki ceramiczne

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie zabezpieczenia lakieru powłokami ceramicznymi. Poniżej prezentujemy tylko część z naszych prac nad powłokami ochronnymi. Najważniejsze dla nas jest, że klienci do nas wracają nie tylko celem nałożenia powłoki ceramicznej. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą autodetailingu – od wnętrza do zabezpieczeń karoserii.

Czy warto inwestować w powłokę ceramiczną?

Odpowiedź na to i wiele innych pytań dotyczących powłok ochronnych otrzymasz w sekcji naszego poradnika. Poruszamy tam kwestie dotyczące opłacalności aplikowania powłok ceramicznych, przedstawiamy najlepsze powłoki oraz możliwe zabezpieczenia lakieru.

Wszystko o powłokach ochronnych

Wszystko o powłokach ochronnych

Kupić czy nie? Warto? Co to jest? Każdy, kto choć raz odebrał nowe auto z salonu samochodowego, pamięta to uczucie szczęścia i ekscytacji....

4 kwietnia 202110 Min read
Co to są powłoki elastomerowe?

Co to są powłoki elastomerowe?

Powłoki elastomerowe to nowa w świecie motoryzacji, mocno zaawansowana technologicznie metoda bazująca na wyjątkowych właściwościach chemicznych elastomerów. Powłoki elastomerowe zapewniają...

22 października 20213 Min read
Powłoki ceramiczne w cenie wosku?

Powłoki ceramiczne w cenie wosku?

Powłoki ceramiczne czy też elastomerowe na lakier to naprawdę dobra inwestycja w samochód. Ostatnio spotkaliśmy się z tym, że niektóre...

1 grudnia 20214 Min read

Efekt pracy - to o nas świadczy

Niektórzy przechwalają się, inni obiecują, my mamy na swoim koncie rosnącą liczbę zadowolonych klientów. Efekt naszej pracy to uśmiech właściciela odbierającego swój uszykowany samochód. Poznaj nasze realizacje, opinie i oceń, czy jesteśmy dla Ciebie wystarczająco perfekcyjni.

Opinie z Google Moja Firma

Jesteś zainteresowany wyceną na powłoki ceramiczne?

Przewiń do góry