O nas

Clean Cars Detailing to prawdziwe spa dla Twojego samochodu, oferujące niepowtarzalną i najbardziej złożoną usługę kosmetyki samochodowej nazywanej powszechnie detailingiem.

Moja definicja detailingu to dbałość o szczegóły i detale, które w całości tworzą niepowtarzalny i wyjątkowy obraz perfekcyjnie utrzymanego auta.

Wieloletnie dążenie do perfekcyjnego wyglądu samochodów, stałe dążenie do ideału oraz chęć dzielenia się efektami z innymi spowodowało, że usługę, jaką oferuję nie traktuję wyłącznie jako pracę, ale przede wszystkim jako pasję              i możliwość dzielenia się pięknem, które oferuje perfekcyjnie utrzymane auto.

Mam za sobą setki zrealizowanych zleceń, wiele ciekawych wymagających projektów co przyczynia się do ciągłego rozwoju, poszerzania zakresu usług dzięki czemu spełniam oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty Clean Cars Detailing w moim car spa i zobacz jak prawdziwa pasja miłośników motoryzacji zmienia wygląd Twojego samochodu w idealny, niczym nieskażony obraz.

Nazywam się Łukasz Piszczek. Zainteresowanie kosmetyką zaczęło się już w wieku 8 lat kiedy to na szczególną uroczystość rodzinną wraz z braćmi, przygotowaliśmy auto taty. Całe wnętrze zostało dokładnie wyczyszczone, lakier delikatnie przepolerowany i zabezpieczony woskiem. Felgi aluminiowe także zostały dokładnie wyczyszczone. Efekt wizualny szokował rodzinę. A mi zapadł w pamięci ten obraz docenionej pracy. Cały ten zabieg miał jednak mało wspólnego z detailingiem. Ale od tego się zaczęło. Z biegiem lat coraz to nowe umiejętności i nadal nienaganny wygląd samochodu i coraz więcej pozytywnych i szokujących reakcji ze strony rodziny i znajomych. Później jako pełnoletni chłopak z własnymi pojazdami. Także wyglądające nienagannie. Aż w końcu w 2011 roku zacząłem zgłębiać wiedzę pełnego detailingu, wdrażać w praktyce i tak od 2016 roku Clean Cars Detailig to pełen profesjonalizm i pasja do motoryzacji i idealnego wyglądu pojazdu.

Wizyta ekipy Moto Świrów była sporą niespodzianką, okazją do podzielenia się moją pasją jaką jest detailing z widzami programu. Być może nie będzie to jedyny odcinek z serii o detailingu.

Z kolejną wizytą wpadł Piotr Jamroś, ze swoimi Mobilnymi Wizytami, aby pomówić nieco o detailingu. O co chodzi w tej branży, czy każdy może się za to zabrać itd. Poruszyliśmy kilka prostych kwestii. Jednak pojęcie detailingu jest olbrzymie i wymagałoby chyba nagrania wielu odcinków.

Te wydarzenia przyczyniły się do powstania własnego kanału na portalu YouTube gdzie niebawem będziecie mogli czerpać masę wiedzy o detailingowym świecie.

Clean Cars Detailing – pozwól zabłysnąć w swojej pasji

Regeneracja skórzanej tapicerki samochodowej
Przewiń do góry