Zabezpieczenie Raptora RengeraFord Ranger Raptor. Jest potężny na drodze i ma równie duże możliwości. Dzięki podobieństwu do F-150, wygląda świetnie. Terenowo-wyczynowe zawieszenie to majstersztyk, a silnik zapewnia odpowiednie możliwości. W kategorii „Raptor” to mistrzostwo świata.
Ten kolos przyjechał praktycznie prosto z salonu na zabezpieczenie lakieru i innych powierzchni. To nie jest pierwsze auto zabezpieczone powłokami przez właściciela. Tu nie było kompromisów. Poza lakierem, które otrzymało ochronę w postaci powłoki elastomerowej, zabezpieczyłem również plastikowe elementy nielakierowane, także atrapę przednią gdzie jest dużo zakamarków. Felgi oraz szyby otrzymały zabezpieczenie ceramiczne co zdecydowanie przyczyni się do dużo łatwiejszej pielęgnacji, mycia, ograniczy przywierania brudu. Lista korzyści jest nieco szersza. Więcej o elastomerach w zakładce blog i poradnik.
W prezencie od firmy zaaplikowałem matową folię na ekran multimedialny który ograniczy palcowaniu i poprawi czytelność w słoneczne dni. Klient zdecydował się również na oklejenie folią progów wewnętrznych które w takim aucie są mocno narażone na uszkodzenie.
Zabezpieczenie Raptora Rengera

Więcej zdjęć w sekcji realizacje - kliknij tutaj
Przewiń do góry