Toyota Land CruiserNiewątpliwie bezkompromisowe auto i bezkompromisowe zlecenie. Ta terenówka jest jednym z najbardziej popularnych, rozpoznawalnych aut w swojej klasie. I nie ma się czemu dziwić. Jego potęga widoczna jest w każdym detalu. A i ilość godzin spędzonych przy tym olbrzymie wprawia w osłupienie.

Niestety czarny lakier uni który jest podatny na zarysowania nawet za dotknięciem opuszkiem palca, był wielkim wyzwaniem dla właściciela przez lata. Dlatego Pan Roman postanowił przywrócić lakierowi dawny blask oraz zabezpieczyć powłoką ceramiczną by długo cieszyć się salonowym wyglądem auta i móc z łatwością je pielęgnować bez obaw o powstawanie mikrorys.

Podsumowując lakier poddałem wieloetapowej korekcie usuwając około 95% rys. Wcześniej jednak auto zostało dokładnie umyte, oczyszczone z osadów i nalotów. A co było bezkompromisowego w tym zleceniu? Usunięcie śladu po prawie 40-tu odpryskach od kamieni. Każdy ubytek uzupełniony lakierem bazowym oraz bezbarwnym, szlifowanie, równanie powierzchni oraz polerowanie. Pochłonęło to masę godzin. Poza tym także polerowanie przedniej oraz tylnej szyby. Także reflektory poddano delikatnej korekcie, tylne lampy również, Chromy odświeżone. Wszystkie elementy plastikowe, chromy i szyby zabezpieczone powłoką ceramiczną. A na lakierze zaaplikowano topową powłokę Premium Bond oraz Hydro HD od firmy Ultracoat z gwarancją.

Toyota Land Cruiser

Więcej zdjęć w sekcji realizacje - kliknij tutaj
Przewiń do góry