Toyota Celica – ma być idealnie – art of Detailing



„Ma być pięknie, ma być jak nowe bo ile już krzywdy doznało to auto to się w głowie nie mieści.” Lakiernik zasyfił całe wnętrze, lakier też średnio położony i trzeba na pewno trochę poprawić. No i sporo detali wymaga jeszcze naprawy, jak chociażby klosze czy blendy.
Natalia przywiozła już auto z rozebranym wnętrzem. Więc solidny detailing wnętrza, pranie tapicerki i montaż. Natalia chciała sama złożyć to wnętrze ale sumienie nie pozwoliło mi oddać auta w takim stanie więc sam złożyłem wszystko by efekt był jeszcze bardziej wow.
Solidna dwu etapowa korekta lakieru by usunąć rysy, zmatowienia. I oczywiście matowanie kloszy i blend i polerowanie po to by pozbyć się nawet głębszych rys. Przykleiłem jeszcze folię ppf w fabrycznych miejscach. Finalnie auto zabezpieczone powłoką ochronną od Titan Coatings Europe. Co zdecydowanie ułatwi pielęgnację trudnego w utrzymaniu w świetnym stanie lakieru.
Do szczęścia brakuje jeszcze renowacji szyb bocznych i tylnej. Ale to może innym razem. Wtedy będzie idealne.
Teraz auto trafi do nowo otwieranego salonu Toyoty w Poznaniu. Taka atrakcja.
Toyota Celica przyjechała z Poznania a przywiozła ją jedna z najbardziej zafiksowanych motoryzacją kobiet jaką znam. Poznaliśmy się kilka lat temu na moto orkiestrze w Pile. Dlaczego akurat ja, skoro firm w Poznaniu jest całkiem sporo? Natalia poznała moją firmę i zdolności podczas kręcenia materiału filmowego o moim aucie i moim studio na potrzeby programu MOTO Świry. Pokazałem się z tej strony jako totalny świr na punkcie swojej pracy. Więc nie było obaw czy sprostam oczekiwaniom. KORU nagrało również film o właśnie tej Toyocie. Zapraszam więc na youtuba jeśli Was interesują szczegóły i postacie osób zafascynowanych motoryzacją.
Oczywiście zachęcam do przeglądania zdjęć gdyż widać kilka szczegółów, różnic. Bo tym różni się detailing od zwykłej kosmetyki samochodowej.
Toyota Celica – ma być idealnie – art of Detailing

Więcej zdjęć w sekcji realizacje - kliknij tutaj
Przewiń do góry