Topowe powłoki w Lexusie NXLexus NX ma zaledwie pół roku i 10 kkm przebiegu. Dlaczego dopiero teraz klient zdecydował się na zabezpieczenie lakieru? Wystarczyło troszkę poużytkować auto i przekonać się że mycie auta nie jest łatwe, gdyż efekty nie do końca są satysfakcjonujące, owady nie zawsze usunięte, osad z klocków hamulcowych na felgach również, albo zacieki po wodzie. Do tego rysujący się lakier.
Oczywiście powłoki ochronne nie gwarantują a jedynie minimalizują ryzyko powstania mikro zarysowań to jednak w przypadku elastomerów mamy samo regenerację czyli drobne wady usuniemy za pomocą wrzątku. A mycie, domywanie będzie bajecznie proste.
W tym przypadku położyłem dodatkowo podkład membranowy pod właściwą powłokę która utwardzi lakier, podniesie wszystkie wartości ochronne. Oba komplety kół zabezpieczone powłoką ceramiczną Ultracoat jak i szyby ceramiką od AQUA Car Detailing. Lakier i plastiki otrzymały elastomery od Titan Coatings Europe oraz Revivify Poland.
Wszystkie elementy piano black we wnętrzu jak i na zewnątrz otrzymały zabezpieczenie w postaci bezbarwnej folii PPF firmy LLumar.  Także ekran multimedialny otrzymał matową folię by poprawić czytelność w słoneczne dni i zapobiec palcowaniu ekranu.
Topowe powłoki w Lexusie NX

Więcej zdjęć w sekcji realizacje - kliknij tutaj
Przewiń do góry